Başkan Özcan ilk önce anne babasına gitti

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle sabahın ilk saatlerinde her ikisi de öğretmen olan anne ve babasına ziyarette bulunarak öğretmenler günlerini kutladı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle ziyaretlerde bulundu. Başkan Özcan ilk olarak sabahın erken saatlerinde her ikisi de öğretmen olan anne ve babasının evine giderek öğretmenler günlerini kutladı.

Ziyarette anne ve babasıyla sohbet de eden Özcan, “Benim eğitim-öğretim sürecim çoğu insana göre daha fazladır. Çünkü annem anaokulu öğretmeniydi ve ben 2 yaşında annemin öğrencisiydim. Onunla birlikte okula giderdim. Babam da benim öğretmenliğimi yaptı. Her ikisinin de annem babam olmasının yanı sıra öğretmenlerim olarak da benim üzerimde emekleri çoktur” dedi.

Başkan Özcan anne ve babasına gerçekleştirdiği ziyaretin ardından öğretmenleri olan Sibel Pehlivan ve yine her ikisi de öğretmen olan Perihan Yıldız ve Nurettin Yıldız çiftini de ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.