Ahmet Baysal ile Mebrure Bağışgil’i duygulandıran konse

Bolu Belediyesi Köroğlu Türk Halk Müziği Korosunun Şükran Günleri özel konseri yoğun ilgi gördü. Ahmet Baysal ile İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödülü’nün sahibi Mebrure Bağışgil, gecede “Baysal” ailesine özel seslendirilen ezgi ile duygu dolu anlar yaşadı. 

34’ncü İzzet Baysal Şükran Günleri kutlama etkinlikleri kapsamında Bolu Belediyesi Köroğlu Türk Halk Müziği Korosu, dün akşam “Şükran Günleri” özel konseri verdi.

Şef Tahsin Arslan yönetiminde Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konser Bolulular yoğun ilgi gördü.

Etkinlikte İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ile İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödülü’nün bu yılki sahibi Mebrure Bağışgil, Bolu Belediye Başkanvekili Hüseyin Ekrem Serin, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın eşi Meral Özcan ve sanatseveler, seslendirilen ezgi, türkü ve marşlarla unutulmaz bir gece yaşadılar.

Konserin başında koro, Baysal ailesine özel yazılan bir ezgi de seslendirdi. Güftesi ve bestesi Şef Tahsin Arslan’a ait olan ve ilk kez seslendirilen “Baysal” ailesine özel ezgi, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve ablası Mebrure Bağışgil başta olmak üzere salondaki herkesi duygulandırdı.

Kulaklarının pasını silen konserin ardından Şef Tahsin Arslan ve solistlere çiçek takdim edildi.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.