9 mahallenin talepleri görüşüldü

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bugün gerçekleşen muhtarlar toplantısında bir araya geldiği 9 mahalle muhtarı ile mahallelerin ihtiyaç ve taleplerini görüştü.

Bolu merkeze bağlı 43 mahallenin ihtiyaç ve taleplerinin görüşülerek hızla çözüme kavuşturulması amacıyla Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın başkanlığında yapılan mahalle muhtarları toplantıları devam ediyor.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bu haftada düzenlenen daraltılmış muhtarlar toplantısında Kürkçüler, Civril, Dağkent, Karaköy, Kasaplar, Seyit, Sandallar, Küçükberk ve Yenimahalle Mahallesi muhtarlarıyla bir araya geldi.

374 Restoran kafede gerçekleşen toplantıya Başkan Özcan ve mahalle muhtarlarının yanı sıra Başkan Yardımcıları Feridun Yılmaz ve İsa Özcan, CHP Belediye Meclis Üyesi Asuman Şentürk Tekin ile daire müdürleri katıldı.

İki saat süren toplantıda Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 9 mahallenin muhtarları ile mahallelerin ihtiyaç ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulunarak, ardından devam eden belediye çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.