4 Mahallede kilitli parke taşı çalışması devam ediyor

 Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallelerde başlattığı yol yapım, kilitli parke taşı döşeme  ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler son olarak Tabaklar, Dodurga, Sarıcalar ve Kültür Mahallelerinde kilitli parke ve kaldırım çalışmasına başladı.

Altyapı ve Üstyapı çalışmaları ile Bolu’nun örnek şehir olmasında çalışmalara hız veren Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 4 mahallede kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yenilme çalışmalarına devam ediyor.Ekipler, Tabaklar, Dodurga, Sarıcalar ve Kültür Mahallelerinde bozulan yollarda kısa süre önce başladıkları düzenleme, kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yenilme çalışmalarını sürdürüyor. 

 “GÜZEL BİR BOLU İNŞA EDECEĞİZ”

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yıpranmış ve yapısı bozulmuş yolları yenileme sözü verdiklerinin altını çizerek “ Çalışıyoruz” dedi. Başkan Özcan; “Şu an Tabaklar, Dodurga, Sarıcalar ve kültür mahallesinde yol çalışmamız var. Yıpranmış ve alt yapısı bozulmuş olan yollarımızı hızlı bir şekilde yenileceğiz demiştik. Bu kapsamda Börekçiler Sokak’ta yapılan çalışmaları yerinde görmek için geldim. Önümüzdeki süreçte bende arkadaşlar ile birlikte yeleğimi giyeceğim, eldivenlerimi takacağım çalışmalara keyifle katkı vereceğim. Güzel bir bolu inşa edeceğiz. Çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.