Antep’ten 3 puanla dönen Bolu’nun Sultanları’ndan Başkan Özcan’a baklavalı teşekkür

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, zorlu Antep deplasmanından 3 puanla dönen lider Bolu Belediyespor Voleybol Takımı’nı misafir etti. Teknik heyet ve yöneticilerin de tam kadro katıldığı ziyarette Bolunun Sultanları, en büyük destekçileri olan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a Antep baklavası ikram ederek, forma hediye ettiler.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 1. Liginin 13. Haftasında Cumartesi günü Gaziantep deplasmanında Merinos Voleybol Takımını deviren lider Bolu Belediyespor Voleybol Takımı, Bolu’ya döner dönmez ayaklarının tozuyla en büyük destekçileri olan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Antep’ten 3 puan ve baklavayla döndüler

Kulüp Başkanı Sinan Barut, Baş Antrenör Salih Yergin ve kulüp yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette Bolunun Sultanları, zorlu Gaziantep deplasmanı dönüşünde aldıkları Antep baklavasını Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a ikram edip, imzalı forma armağan ederek desteği için teşekkürlerini sundular.

“Bu büyük başarı şampiyonlukla taçlanacak”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise yapılan sürpriz karşısında büyük mutluluk yaşadı. Bolu Belediyespor Voleybol Takımı’na ziyaretleri için teşekkür eden Özcan, Bolu temsilcisinin bu büyük başarısını şampiyonlukla taçlandıracağına yürekten inandığını söyledi.

Burcu Şentürk’ün de doğum günü kutlandı

Özcan ayrıca, ziyarette doğum günü olan Burcu Şentürk’e de bir sürpriz yaparak, başarılı oyununun doğum gününü pasta keserek kutladı.

 

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.