29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda unutulmaz coşku

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında konser veren Türk pop müziğin sevilen ismi İrem Derici ile Tuğba Göktaş, binlerce kişiye unutulmaz bir Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşattı.

Bolu Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında belediye meydanında “Cumhuriyet Konseri” düzenledi.

İrem Derici Bolululara unutulmaz bir bayram yaşattı

Fener Alayı sonrası gerçekleşen konserde Türk pop müziğinin sevilen ismi sanatçı İrem Derici ve Tuğba Göktaş sahne aldı.  Kutlama etkinlikleri kapsamında 20 bin kişiye konser veren İrem Derici ve Tuğba Göktaş, söyledikleri şarkılar ve marşlarla Bolululara muhteşem bir Cumhuriyet Bayramı kutlaması yaşattı.

Başkan Özcan’ın protokolü engelli vatandaşlar

Göreve geldiği günden bu güne kadar her etkinlikte protokol uygulamasına ‘Hayır’ diyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, konseri sahnenin önünde engelliler ile birlikte ayakta izledi. Başkan Özcan, konser boyunca eşi Meral Özcan ile birlikte İrem Derici ve Tuğba Göktaş’ın söylediği tüm şarkılara eşlik ederken; İrem Derici’nin bir şarkısında ise eşi Meral Özcan ile birlikte dans etti.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.