2 bin 500 ailenin ilk sahur pideleri Bolu Belediyesi’nden

Bolu Belediyesi ilk sahur öncesi 2 bin 500 aileye ramazan pidesi dağıttı. Şehrin dört bir yanına dağılan ekipler, Başkan Özcan’ın selamlarını ileterek, ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan pidelerini teslim ettiler.
Sosyal belediyecilik uygulamaları ile Bolu halkının her zaman yanında olan Bolu Belediyesi, Müslüman âlemi için en önemli ay olan Ramazan ayı başlangıcı nedeniyle, 2 bin 500 ailenin yüreğine dokunacak anlamlı bir çalışma yaptı.

2 bin 500 aileye pide ulaştırıldı

Halk Ekmek fırınında üretilen 5 bin adet ramazan pidesi, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın talimatıyla, bu gece ilk sahura kalkacak 2 bin 500 aileye dağıtıldı. 30 araç ve 100 personelden oluşan belediye ekipleri, önceden belirlenen adreslere giderek, Başkan Özcan’ın selamlarıyla, ramazan pidelerini ailelere teslim etti.

“Bolu Belediyesi her daim Bolu halkının yanında”

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz, anlamlı çalışmaya ilişkin yaptığı açıklamada, “Öncelikle tüm İslam âlemin Ramazan ayı mübarek olsun. Hepimize hayırlı ramazanlar olsun inşallah. Biz Bolu Belediyesi olarak, 2 bin 500 aileye ilk sahurlarında sofralarına girmek adına 5 bin adet pide dağıtıyoruz. 100 personelimizle birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın evlerine pidelerini ulaştıracağız. Aynı zamanda Ramazan ayı boyunca Kent Meydanı’nda iftar çadırımız açık olacak. Tüm vatandaşlarımızı iftarlarını yapmak üzere buraya bekliyoruz. Hiç kimsemiz yok demeyin, Bolu Belediyesi her daim Bolu halkının yanında.” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.