Şehitlerimizin kabirlerine ziyaret

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında Şehitlik'te gerçekleştirilen programa katıldı. Başkan Yılmaz, protokol üyeleri, şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz ile birlikte Şehitlikte dua ederek, şehit mezarlarına çiçek bıraktı.   

Şehitlikte düzenlenen programa Bolu Valisi Aydın Baruş, Milletvekili Arzu Aydın, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Metin Eştürk, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Erol Ayaz, Baro Başkanı Av. Ferit Atalay, Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Nadir Çelik, daire müdürleri, şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz, Siyasi Partilerin İl Başkanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Aziz şehitlerimizin manevi huzurunda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan etkinlik tüm şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim tilaveti okunması ile devam etti.

İl Müftüsü Orhan Genç tarafından yapılan duanın ardından Başkan Yılmaz, başta 15 Temmuz’da şehit düşen polis memuru Ozan Özen’in kabri olmak üzere tüm şehitlerin kabirlerini tek tek ziyaret ederek dua etti ve çiçek bıraktı.

Daha fazla göster
Başa dön tuşu