Seben Derneği’nden Başkan Yılmaz’a teşekkür ziyareti

Seben Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selami Eryılmaz ve dernek yönetim kurulu üyeleri tarafından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a bir teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

Seben Derneği yönetimi tarafından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a Seben Derneği’ne verdiği katkılardan dolayı bir teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Başkanlık Makamı’nda gerçekleşen ziyarette konuşan Seben Dernek Başkanı Selami Eryılmaz; “Başkanımızla iletişimimizi bugüne kadar abi, kardeş saygınlığı ve sevgisi ile kurduk. Bizim yaptığımız istekleri geri çevirmeyip Bolumuz ve Sebenimiz için verdiği emeklerden dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Doğduğu topraklara bu denli ahde vefası olan insanların çoğalmasını, temenni ediyorum. Şunu da söylemeliyim ki; aynı toprakların çocuğu olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Şahsım ve derneğim adına yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Seben Derneği Yönetim Kurulu ziyaretinde bir konuşma yapan Başkan Yılmaz ise; “Görevi bırakmak üzere olan biri için şu an yapılan övgüler çok kıymetli. Bizim amacımız zaten Bolu’nun turizm kenti, spor kenti, sağlık kenti ve üniversite kenti yapmaktı. Bizler buna yönelik olarak çalıştık. Biz çalışma arkadaşlarımızla beraber 25 yıl önce kurduğumuz bir şehir hayalini hayata geçirmeye çalışıyoruz. Çok zor günlerden çok iyi günlere doğru adım adım geldik. 10 yıl hazırlık, 15 yıl icra makamında bizler 25 yılımızı Bolu’ya vermiş, Bolu’da yaşayan değil, Bolu’yu yaşayan biriyiz. Bu nedenle de yaptığımız hizmetler hep ilimiz ve Bolu halkımız için oldu. Ben de sizlere desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaretin sonunda Seben Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selami Eryılmaz tarafından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a çiçek takdim edildi.

Daha fazla göster
Başa dön tuşu