Masal Parkı’nda 80 öğrenci doyasıya eğlendi

Bolu Belediyesi’nin çocuklara armağanı olan Masal Parkı kapılarını Atatürk İlkokulu öğrencilerine açtı. 80 öğrenci, Masal Parkı’nda doyasıya bir gün geçirdi.

Bolu Belediyesi tarafından Kılıçarslan Mahallesi’nde 14 bin 370 metrekarelik alana inşa edilen ve ziyaretçilerine masal tadında bir gün geçirmeyi vaat eden Masal Parkı, bugün Atatürk İlkokulu öğrencilerini ağırladı.

Yaz tatilini fırsat bilerek düzenlenen organizasyonla Masal Parkı’na gelen yaklaşık 80 öğrenci,  masal ve çizgi film kahramanları arasında eğlenceli anlar yaşadı.

Okul Müdürü Fuat Bayramoğlu ve öğretmenler ile birlikte vakit geçiren öğrenciler, Bremen Mızıkacıları, Hansel ve Gretel, Taş Devri, Ayı Yogi ve Bobo, Pinokyo, Nasrettin Hoca, Deli Dumrul, Rapunzel, Şirinler, Karagöz ve Hacivat, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Kırmızı Başlıklı Kız, Keloğlan, Kül Kedisi ve Don Kişot gibi masal ve çizgi film kahramanları ile çocukluklarını doyasıya yaşarken; o anları da fotoğraf çekerek ölümsüzleştirdiler.

Öte yandan öğrenciler gerçekleşen organizasyon ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ait seraları, Nilüfer Sanat Parkı’nı ve Atık Su Arıtma Tesisi’ni de gezerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Haber: Hakan KAPUCU

Daha fazla göster
Başa dön tuşu