Gönül Sofrası’na tüm halkımız davetlidir

Bolu Belediyesi, 10 Haziran Kadir Gecesi'nde İzzet Baysal Caddesi'nde iftar düzenleyecek. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İzzet Baysal Caddesi boyunca kurulacak iftar sofrasına tüm halkımızı davet etti.

Bolu Belediyesi, İzzet Baysal Caddesi’nde dev bir iftar sofrası kuracak. Kadir Gecesi’nin de olduğu 10 Haziran Pazar günü İzzet Baysal Caddesi’nde kurulacak dev iftar sofrası, Demokrasi meydanından başlayıp İzzet Baysal Caddesi boyunca devam edecek ve 15 bin kişi aynı anda iftarını açabilecek.

Adının “Gönül Sofrası” konulduğu dev iftar sofrası hakkında açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da, tüm Bolu halkını İzzet Baysal Caddesi’nde düzenleyecekleri iftar yemeğine davet etti.

Yılmaz, “Biz Müslümanlar için oldukça önemli bir gün olan Kadir Gecesi günü yani 10 Haziran Pazar günü İzzet Baysal Caddesi’nde tüm Boluluların bir araya geleceği bir iftar sofrası kuruyoruz. Demokrasi meydanından başlayıp İzzet Baysal caddesine uzanan alanda kurulacak Gönül Soframız da, yaşlısıyla, genciyle ve çocuğuyla 7’den 77’ye her vatandaşımızı görmekten büyük mutluluk duyarız” dedi.

Daha fazla göster