Belediyeden 10 bin kişilik lokma ikramı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ragaib Kandili sebebiyle Bolu Belediyesi önünde kurulan stantlarda vatandaşların kandilini kutlayarak lokma ikram etti.

Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Regaib Kandili sebebiyle vatandaşlara ikram edilmek üzere 10 bin kişilik kandil lokması yapıldı. Kandil lokmasını Bolu Belediyesi önünde kurulan stantlarda vatandaşlara ikram eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, aynı zamanda kandillerini de kutladı.

“Tüm İslam Âleminin kandili mübarek olsun”

Başta Bolulular olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Regaib Kandilini kutlayan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Mübarek üç aylara girdik ve Allah hem Bolumuz hem ülkemiz ve İslam Alemi için üç ayları hayırlara vesile kılsın. Ülkemizin ve İslam Aleminin durumu bu günlerde belli. Tüm dünya üzerimize çökmüş durumda. İnşallah bu özel günlerin ve ayların hürmetine Allah bizi bütün belalardan uzak eylesin. Sadece bizi ve ülkemizi değil tüm insanlık alemini yanlışlardan kötülüklerden kurtarsın diliyorum. Biz tabi Bolu Belediyesi olarak her kandili kutlamaya çalışıyoruz. Bu gayretlerinden dolayı öncelikle ekibimizi kutluyorum. Bu vesileyle de öncelikle Boluluların sonra ülkemizin ve tüm İslam âleminin kandilini kutluyorum” dedi.

Daha fazla göster
Başa dön tuşu