Başkan Yılmaz’dan yeni eğitim öğretim yılı mesajı: Tüm öğrencilerimize zihin açıklığı diliyorum

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 2018-2019 yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla yayınladığı mesajda “Tüm öğrencilerimize ve çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimize başarılı, verimli ve hayırlı bir eğitim öğretim yılı diliyorum” dedi.

Başkan Yılmaz’ın mesajı şöyle:

“Ülkemizin ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yeni eğitim öğretim yılına başarılı bir başlangıç yapmalarını ümit ederim. Hepsine Allah’tan zihin açıklığı diliyorum. Öğretmenlerimize ve eğitimcilerimize, tarihini bilen, donanımlı, yetkin, örf ve adetleriyle milli ve manevi değerlerine bağlı, özgüveni yüksek bireyler yetiştirmek için büyük görev düşüyor. Çocuklarımızı hayata hazırlayan, en güzel şekilde yetiştirilmelerini sağlayan, hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan gençlerimize emek, milletimize hizmet veren tüm eğitimcilerimize de canı gönülden teşekkür ediyorum.

Tüm öğrencilerimizin, velilerimizin ve saygıdeğer öğretmenlerimizin başarılı bir okul dönemi geçirmelerini diliyor; yeni eğitim öğretim yılının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

 

Daha fazla göster