Başkan Yılmaz’dan sekiz hastaya ziyaret

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta gerçekleştirdiği hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta da sekiz (8) hastayı evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 10 yıldır aralıksız olarak devam eden hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta da sekiz (8) hastayı evlerinde ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hastalarla yakından ilgilenerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Yılmaz, ev ziyaretlerinin yanı sıra İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünite’de tedavi gören hastaları da ziyaret ederek acil şifalar diledi.

Bu haftaki hasta ziyaretlerinde Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Şevki Erkal, Bolu İl Sağlık Müdür Yardımcısı Şerife Koçyiğit, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Taner Laçin, BAİBÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Ali Can Önal, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Kızılay Bolu Şube Başkanı Muhsin Kınacı, Bolu Belediyesi Kurum Doktoru Gülsüm Öncü, AK Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir ve AK Parti Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Melek Akgül de eşlik etti.

Daha fazla göster
Başa dön tuşu