Başkan Yılmaz’dan dokuz hastaya ziyaret

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta gerçekleştirdiği hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta dokuz (9) aileyi evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Yılmaz ayrıca hasta ziyaretlerinden önce ‘Beslenme Dostu Okulu’ olan Milli Egemenlik Ortaokulu’nda gerçekleştirilen sağlıklı beslenme ile alakalı resim sergisinin açılışına katıldı.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta da dokuz aileyi evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretleri sırasında hastalarla ve yakınlarıyla yakından ilgilenen Başkan Yılmaz, kendisinden bir istekleri olup olmadığını da sorarak; “Bizler bu ziyaretleri doktorlarımız, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz, Sağlık Müdürlüğümüz, hastanelerimizin başhekimlikleri ile birlikte bir heyet olarak gerçekleştiriyoruz. Ne isteğiniz olursa bizlere iletin ki yerine getirelim. Bizler sizler için varız ve her zaman yanınızdayız” dedi.

Başkan Yılmaz hasta ziyaretlerinden önce ‘Beslenme Dostu Okulu’ olan Milli Egemenlik Ortaokulu’nda gerçekleştirilen sağlıklı beslenme ile alakalı resim sergisinin açılışına katıldı. Açılıştan önce öğrencilerle birlikte kahvaltı yapan Yılmaz, sağlıklı beslenme ile ilgili böyle bir çalışma gerçekleştirdikleri için başta okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencileri kutladı.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a bu haftaki ziyaretlerinde, İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneler Birliği Başkanı Şevki Erkal, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Taner Laçin, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Erdal Dilekçi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Timuçin Erem, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Bolu Belediyesi kurum doktoru Gülsüm Öncü ve AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ da eşlik etti.

Daha fazla göster