BAŞKAN ÖZCAN ÇIKINLAR MAHALLESİ’NDEKİ KADINLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Teras Kafe Sosyal Tesisinde düzenlediği kahvaltı etkinliğinde Çıkınlar Mahallesi’nin kadın sakinleriyle bir araya geldi. Mahalleli kadınların talepleriyle bizzat ilgilenen Başkan Özcan, ilgili başkan yardımcılarıyla istişare ederek anlık notlar aldı.

Göreve geldiği andan itibaren sık sık muhtarlarla bir araya gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, mahallelerin kadın sakinleriyle de bir araya gelerek; varsa sorun ve istekleri bir de onlardan dinlemek istedi. Katılımın yoğun olduğu kahvaltı etkinliğinde ilk olarak Çıkınlar Mahallesi’ni misafir eden Başkan Özcan, kadınların taleplerini dinleyerek anlık olarak notlar aldı.

Başkan Özcan, “Bugün sizleri dinlemek için davet ettim”

Bolu Belediyesine bağlı Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nce organize edilen kahvaltı etkinliğinde konuşan Başkan Özcan, merkeze bağlı 43 mahallenin kadın sakinleriyle zaman zaman bir araya geleceğini belirterek, “Bugün sizleri dinlemek için davet ettim. Bizim göremediğimiz bazı sorunlar vardır. Sizlerin dikkatinizi çeken, yanlış bulduklarınız vardır. Bugün sizden eleştirilerinizi bekliyorum. ‘Şöyle yapsanız daha iyi olur’ demenizi bekliyorum. Biz de bunları gidermeye çalışalım istiyorum” ifadelerini kullandı.

Mahalleli kadınların durak-hoparlör gibi taleplerini dikkatle dinleyerek notlar alan Başkan Özcan, bazı noktalardaki otobüs duraklarında da ufak değişiklikler yapılması konusunda başkan yardımcılarına talepte bulundu.

Son olarak söz olan Çıkınlar Mahallesi Muhtarı Mustafa Kaçar ise Başkan Özcan’ın davetinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Etkinliğe Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın yanı sıra Başkan Yardımcıları, daire müdürleri, Çıkınlar Mahallesi Muhtarı Mustafa Kaçar ve çok sayıda Çıkınlar Mahallesi’nin kadın vatandaşları katıldı.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.